| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ldmail Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 17:46 Заглавие: service cod |
|
|
Търся информация за Grundig p-37-2201.proc.SDA-5535-AO49 Hasi-G98.190-06.TV e внесен от Германия и немога да намеря сервизен код,Как да постъпя за да изкарам ЗВУК,БЛАГОДАРЯ ВИ,
Каква може да е причината и при ТВ SONY кото работи известно време и гасне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 18:11 Заглавие: |
|
|
За входа в сервиз пробвайте
Закъсяват се 10 и 17 крак на интегралната схема на ДУ.
Втори начин:
С ДУ RC5/поддържа протокола на филипс/,натиска се "Контраст минус _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Яну 20, 2005 22:54 Заглавие: Re: service cod |
|
|
| ldmail написа: | Търся информация за Grundig p-37-2201.proc.SDA-5535-AO49 Hasi-G98.190-06.TV e внесен от Германия и немога да намеря сервизен код,Как да постъпя за да изкарам ЗВУК,БЛАГОДАРЯ ВИ,
Каква може да е причината и при ТВ SONY кото работи известно време и гасне |
Този процесор не е ли същия, както в SANG 14T56 и другите такива турски телевизори? Ако е така, тогава влизането в сервиз става със сервизно дистанционно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Яну 25, 2005 17:27 Заглавие: |
|
|
Здравейте!Ако не съм закъснял,влизането в сервиз става с ориг. дистанционно.
1.MENU
2."8500"
3.Излиза се с "850"
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|