| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vesko62 Нов потребител

Регистриран на: 17 Апр 2008 Мнения: 1 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 18:46 Заглавие: TV FUNAI MK7 -пусне ли се да работи захранванията падат |
|
|
| Колеги, имам проблем с телевизор funai mk7 захранването в st.bay. e добре излизат всички напрежения ,но пусне ли се да работи захранванията падат, кр. стъпало пада на 40 волта и останалите напрежения също от имп. тр-ор. Крайния транзистор е здрав и не товари някои ако може да помогне със съвет ще му бъда благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 19:11 Заглавие: |
|
|
| С лампа как е захранването? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 20:35 Заглавие: |
|
|
Извадете платката на кинескопа и закачете външна отклонителна система.Предполагам,че сте заменили кондезаторите в първичната страна на захранването,а също така и кондезаторите на 160В. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 20:42 Заглавие: |
|
|
| вижте и R512-0.68Ом |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|