 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sevdanco Активен потребител

Регистриран на: 15 Сеп 2005 Мнения: 68
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 8:52 Заглавие: Проблем с МР4 на daysymm? |
|
|
Здравейте.
МР4 player-а е на daysymm.На него пише само перлено черно и е МР4 .Няма модел,марка или нещо друго.Та проблема е :като го включа на зарядното тръгва да зарежда но като тръгна да го пускам излиза батерия и кръст върху нея и изключва.Сложих друга батерия същата история.Иначе като го закача на компа чете песните от него.Пробвам го да тръгне без слушалки-може ли нещо от това да е проблем ?
Възможно ли е да трябва да се флашва.Откъде мога да изтегля програма за флашване и фирмуер.
Благодаря предварително.
Желая всичко добро.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ceco_bizona Нов потребител

Регистриран на: 15 Апр 2008 Мнения: 6 Местожителство: Sofia city
|
Пуснато на: Нед Апр 20, 2008 10:21 Заглавие: |
|
|
| Тия от Daisy не се научиха да правят свестни неща.И аз имах mp4 тяхно и си правеше каквото си знае-изключваше,триеше песните,показваше че батерията е празна въпреки че съм я заредил и накрая ми писна и го префлашнах през прозореца |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|