| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
volt Нов потребител

Регистриран на: 08 Фев 2006 Мнения: 33 Местожителство: ПЛОВДИВ
|
Пуснато на: Пон Мар 24, 2008 9:11 Заглавие: Търся радиолампи. |
|
|
Търся радиолампи AL4 и AF3 за да съживя старо лампово радио.
тел.0898221229 или ЛС |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
volt Нов потребител

Регистриран на: 08 Фев 2006 Мнения: 33 Местожителство: ПЛОВДИВ
|
Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 22:19 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgi oreshkov Нов потребител

Регистриран на: 28 Яну 2008 Мнения: 35 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 5:00 Заглавие: Търся радиолампи |
|
|
| Имам някакво старо радио в извата но мога чак довечера да проверя с какви лампи е мисля че и отделно имах някакви лампи но също трябва да проверякакви са навремето ги свалих от едно старо радио Тулан и аз се занимавах но му монтирах вътре нов монтаж с лампи от мелодия 10 не ти завиждам там проводниците като ги пипнеш с ръка се трошаха . Ако не намериш овади се след 19,30 . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 19, 2008 8:02 Заглавие: Re: Търся радиолампи |
|
|
| georgi oreshkov написа: | | Имам някакво старо радио в извата но мога чак довечера да проверя с какви лампи е мисля че и отделно имах някакви лампи но също трябва да проверякакви са навремето ги свалих от едно старо радио Тулан .... |
Ето, това е "TULAN" Няма търсените лампи.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|