| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ивар Гост
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 20:36 Заглавие: Проблем с Creative Live 5.1 |
|
|
Здравейте,
Явно съм изгорил нещо на единия изход на картата - след като обърках двата кабела на стъпалото /за входния сигнал и говорителите/ - появи си шум и от време на време разни пукания - като от кондензатор - поразгледах я - ама не помогна - някакви идеи, схема? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 22:00 Заглавие: |
|
|
а работи ли картата _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
auviteh Опитен потребител

Регистриран на: 08 Авг 2004 Мнения: 113 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2005 22:08 Заглавие: |
|
|
| Извади кабела от компютъра и пипни с ръка по стерео жака .Трябва да ти издаде брум в едната и другата колона.Ако брума е еднакъв тогава можеш да се съмняваш в картата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2005 9:53 Заглавие: |
|
|
| мда, момчета - абсолютно сигурен съм, че е картата - за съжаление! Работи си, но този шум е много неприятен - нящой, ако знае мога ли да намеря "нещо като" схема - че тъй да разпоявам СМД-а на поразия... на многослойна платка... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ghost Гост
|
Пуснато на: Чет Яну 27, 2005 12:37 Заглавие: Re: Проблем с Creative Live 5.1 |
|
|
| Не си писал подробности но от това което си написал - провери къде отива входният сигнал - или е някакъв операционен усилвател или аналогов мултиплексор тип 4053 или нещо подобно. Усилвателят ти явно има някакъв офсет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|