| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Апр 29, 2008 8:57 Заглавие: Цифров блок на Sharp шаси СА-100 - бял екран. |
|
|
| Телевизора e с бял екран има звук и дисплей. От VPC-3210A не излизат импулсите на 8-битовата поредица на яркостния и цветоразликовия сигнали. 13.5 мегахерца ги има. Съмнява ме VPC-3210A , но не съм сигурен. Ако някой може да помогне ще бъда благодарен.Напреженията са добре, интегралите загряват нормално.Нямам интеграла да сменям за проба.ТВ-то е Sharp. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Апр 29, 2008 17:06 Заглавие: |
|
|
| а,200 в. на видеоусилвателя как са? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Вто Апр 29, 2008 17:30 Заглавие: |
|
|
| Дисплея излиза добре, но аз вече няма да се занимавам с него, затова закривам темата. Като намеря цифров блок ще го направя, ако си заслужава.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Апр 29, 2008 18:28 Заглавие: |
|
|
за 40 лв получаваш работещ цифров блок. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|