Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ОТНОСНО ДОПЪЛНЕНИЯТА В ПОСТИНГИТЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 244

МнениеПуснато на: Сря Яну 26, 2005 22:21    Заглавие: Отговорете с цитат

weso
Гледам че някои са си сложили и снимка но това не ги прави по добри в работата им този форум не е само за техници и вишисти.Палиш като че ли са ти сложили кибритена клечка под името Laughing
_________________
Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2004
Мнения: 1705
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Сря Яну 26, 2005 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама Весо не може да си сложи снимка защото няма да остане място за писане. (цитирам Пампоров) маитап бе уили Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
weso
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 297
Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo

МнениеПуснато на: Сря Яну 26, 2005 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе приятелю, просто изказвам мнение за това че някой е решил да те квалифицира и класифицира Rolling Eyes (да му се не видят сложните думи) Wink та да те сложи в рамка без да те познава. Затова мисля че това действие е несериозно и недообмислено Sad Ама нещо ми отговарят само "ЕКСПЕРТИ" Wink Crying or Very sad Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
коце
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004
Мнения: 1072
Местожителство: БЪЛГАРИЯ

МнениеПуснато на: Сря Яну 26, 2005 23:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги учудвам се защо трябва да спорим кой е /начинаещ,напреднал,експерт/Аз от моя гледна точка съм съгласен,че има колеги които за даден въпрос дават точно,ясно и компететно мнение и по всичко личи че са много навътре в нещата.Аз от 20 години работя по TV ремонтите и немога да кажа чесъм на ТИ в тази област.Но нека да дадем достойното уважение на тези колеги,които наистина са много по навътре в нещата и чрез този форум взаимно да си помагаме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 244

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 0:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей пингвини няма каде да пробам та затова си намерих тази тема дали след малко няма да съм ЕКСПЕРТ Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 244

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 0:25    Заглавие: Отговорете с цитат

СТАНА Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 4293
Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето и моето мнение по тоя въпрос.Действително е хубаво да има надпис "експерт" но това да става със съгласието на съответния колега.Примерно и на мен е поставено "експерт" но не мога да се съглася защото аз повече съм консумирал информация отколкото съм давал.За мен тази титла трябва да я притежават и то напълно заслужено десетина колеги защото те почти винаги имат готови отговори и веднага отговарят а това им коства и време и труд.Дори бих предложил да се пусне една анкета и първите десет да ги удостоим с тази титла така да се каже.Тук не става въпрос някой да бъде нещо засегнат но нека все пак отдадем заслуженото на тези които действително го заслужават въпреки че помощ съм получавал и от колеги които имат само няколко участия.Просто работата отива на кантар колкото са за едното мнение толкова и за другото
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
weso
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 297
Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 19:10    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз си немах работа та зачекнах тази тема ама нейсе вече е отворена и аз като галов може да станем преждевременно "експерт" Wink Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
GOSHO
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2004
Мнения: 1450
Местожителство: Варна - с.Тополи

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 19:36    Заглавие: Отговорете с цитат

galov_p написа:
Ей пингвини няма каде да пробам та затова си намерих тази тема дали след малко няма да съм ЕКСПЕРТ Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing
Това ми хареса Laughing Laughing Laughing .Еми честито вече си дяволче. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Boiko
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 547
Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426

МнениеПуснато на: Чет Яну 27, 2005 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Весо,
Все пак тези титли/звания,чинове/ се отнасят като към потребител на форума и в никакъв случай не са критерий за техническо ниво,майсторлък и т.н.Смятам че сме умни хора и няма да допуснем пренебрежително отношение към потребители с по нисък "ранг" или завист Twisted Evil към такива с по-висок Very Happy Виждам че админа опитва разни екстри и приветствам прикачването на файлове и дано скоро и над 50К Surprised
_________________
НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov