| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 16:26 Заглавие: Търся схема на: WatsoN FA3677BT/E3 |
|
|
По всяка вероятност шасито е Е3, но не съм сигурен.
Състав: IC1QS01 -ИС захранване ( нечетлив надпис) с 8 крачета.
TDA9345PS/N3/3
TDA8357
AN17827
На шасито има надпис: XLC.190-04
На основната лепенка с баркода: CFU FK6 и др.
Беше прекъснал R616.
Благодаря предварително. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 16:34 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви схема на Е3.Скоро се конентираха тези шасита тук или в другия форъм и има качени снимки на шасисита E1,E3,E4,E5.Проверете и уточнете кое е точно шасито. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 20:50 Заглавие: |
|
|
Блгодаря за отзивчивостта. ИС на захранването е с 8 крака. Шасито много прилича на Е5. Надписите на ИС са трудно четими. Дайте схема или наименованието и за да я поръчам. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 21:08 Заглавие: |
|
|
Утре сутринта рано очаквайте пощата със схемата на Е5. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 21:16 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Скоро се коментираха тези шасита тук.... |
И никой не благодари за това....
[url=http://eshop.bg/eshop3/index.php?url=%2Feshop3%2Fphps%2Fsearchmachine.php&get_vars=top*1QS01&get_keys=comefrom*searchtext&searchtext2=1QS01&go=%F2%FA%F0%F1%E8] 1QS01 [/url]
Е, може да не съм разбрал нещо  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|