| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
brainpower Нов потребител

Регистриран на: 29 Яну 2005 Мнения: 18
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 17:07 Заглавие: проблем с DVD Samsung HT-DM 150- няма звук |
|
|
Няма звук на изходите от стъпалата за двете предни колони и центъра, а и на входовете няма звук
Може ли някой да ми помогне? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 18:46 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Няма звук на изходите от стъпалата за двете предни колони и центъра, а и на входовете няма звук | Как позна че и на входовете няма сигнал??! Виж си настройките на съраунда и си прочети внимателно инструкцията. Най вероятно нещо имаш неправилно в режимите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
brainpower Нов потребител

Регистриран на: 29 Яну 2005 Мнения: 18
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 19:11 Заглавие: проверих |
|
|
Вътре има 6 крайни стъпала- на 3 от тях има звук и на входа и на изхода. На другите три (двата предни и центъра) няма. Пробвах всички режими на работа- не свирват. А и мисля, че предните два канала трябва да свирят при всички режими  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lubomirblg Опитен потребител

Регистриран на: 26 Яну 2003 Мнения: 165 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Съб Яну 29, 2005 21:06 Заглавие: |
|
|
пробва ли го на DTS носител (т.е. ДВД) ако да провери си ADC дали от него излиза аудио сигнал
ако ти трябва мисля че имам схема на това ДВД |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|