| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 12:01 Заглавие: проблем TV greenpoint model ST 14438TXT S |
|
|
колеги телевизора е внос от Гърция и няма звук на нашия стандарт 6,5МHz сиатема DK има само звук на 5.5 MHz система В.Пав филтъра е G1975M ,процесора TDA9550H/N3/3 .Телевизора е едночипов като има външна памет за проца 24с16.Някой може ли да помогне за схема понеже незнам шасито кое е на платката не видях да пише шасито кое е .Незная и как се влиза в сервизен режим на тоз модел .Ще бъда благодарен ако някой помогне  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 12:13 Заглавие: |
|
|
По платката или по табелката няма ли надпис 11АК56? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 12:19 Заглавие: |
|
|
При всички случаи ще трябва да смениш G1975M,той е само за 5.5мхц. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 19:44 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | При всички случаи ще трябва да смениш G1975M,той е само за 5.5мхц. |
Благодаря на колегите дето ми помогнаха закривам темата:-) смених паф филтъра ,влязох в сервиз ,разреших режим DK ,след което телевизора си има вече говор и на нашия стандарт Шасито наистина е 11АК56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|