| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 19:07 Заглавие: * TV Metz 72TC83 шаси 696G1 Върти картината по кадри |
|
|
TV Metz 72TC83 или 72TC58 шаси 696G1 Върти картината по кадри.
Състав: 30C264M2 Soft: V1.2
KS modul: MSP3400C-PS SDA5275P B12 SDA9362 TDA4780
BS modul: CIP3250A SDA9220 SDA9280 SDA9290 VPC3210
На Scart изход видеосигналът е нормален.
Върти картината по кадри с период примерно 10 сек. Ако се окъси синхросигналът от pin 40 на SDA9220 към SDA9362 Честотата избягва много повече. Не разпознава телетекст и се гаси след няколко минути като при липса на програма (Ident). OSD меню е синхронизирано, но като го има почва да движи и по редове.
Слагах празна памет, същата работа. Паметта в допълнението: _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Последната промяна е направена от Филипов на Сря Май 28, 2008 20:34; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 21:42 Заглавие: |
|
|
Обикновено съм забелязал че стане ли проблем със кадрова или редова синхронизация и да има SDA9362 било в Loewe,било в Grundig винаги проблема е до тоя гаден чип...Нямаш ли такъв да го прехвърлиш за пробата? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 9:09 Заглавие: |
|
|
И аз попаднах на ТАКЪВ Metz и се оказа SDA9362 _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 9:59 Заглавие: |
|
|
Това гадно SDA го има в "кутията" на 11AK18 шаси-ако имаш отпадъци от това шаси.Аз от там обикновено се спасвах-лошото е че и при мене вече няма. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 16:09 Заглавие: |
|
|
Няма сигнала VSync от pin12 VPC3210 към pin2 7474. Ще търся VPC да го сменям.
Edit: Сбъркал съм, сигналът го има, но все едно - дефектът се оказа VPC3210. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|