| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 13:42 Заглавие: LCD TV SONY KLV-23HR3 запуска след около 2s минава в stdby |
|
|
| Здравейте всички. Това сони се запуска след около 2 сек. минава в стенд бай и диода мига 4 пъти схема и кодове на грешките не можах да намеря. Мисля, че шасито е AS1. Ако някои има идея , нека помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 14:33 Заглавие: |
|
|
За KLV-27HR3 CH.WA1 ако е подобно
LED ERROR CODE
0 2 A Board Error
0 3 B Board Error
0 4 Panel Error
0 5 EEPROM Error
0 6 IIC Bus Error
0 9 Tuner Error
1 0 Sound Processor Error
1 1 Panel TV-SVP Error
1 2 CXA2163 Error
1 3 Port Expander 1 Error
1 4 Port Expander 2 Error _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 14:45 Заглавие: |
|
|
SVP-6970 е монтирано на радиатор и доста поприпича, нямам термометър под ръка , но трудно се държи с ръка. Но пък грешката за него е друга  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 15:47 Заглавие: |
|
|
| Колега можеш ли да ми птатиш схема на това шаси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 15:59 Заглавие: |
|
|
Пусни си ICQ-то _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 16:22 Заглавие: |
|
|
Абе va4ev да не си открил топлата вода?В този форум е прието да се дава директен линк.Например този:http://monitor.net.ru/ ,от който всъщност си дръпнал сервизното описание.Така и не се разбра дали шасито действително е WA1,защото ilian_cho не благоволи да даде състав на телевизора. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 16:30 Заглавие: |
|
|
| мармот написа: | | Абе va4ev да не си открил топлата вода?В този форум е прието да се дава директен линк.Например този:http://monitor.net.ru/ ,от който всъщност си дръпнал сервизното описание.Така и не се разбра дали шасито действително е WA1,защото ilian_cho не благоволи да даде състав на телевизора. |
Може би не съм го дръпнал от монитора а те да са го дръпнали от там откъдето и аз, а мисля да му пратя и друго и затова писах да си пусне ICQ-то.
Сега погледнах датата на която е качено в монитора а тя е 03-04-2008 01:13.Моя го имам от 30 Април 2005 г
Модерирано от RC
Бутона за отговор е друг, а не този
Трябва ли на всеки да се обеснява или директно да трия  _________________ Skype: r_va4ev
Последната промяна е направена от rumen va4ev на Вто Май 27, 2008 16:39; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 17:19 Заглавие: |
|
|
| С малко закъснение , шасито е WA1 и ми забиват 8-та волта. Това открих за сега. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|