| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vgerginov Нов потребител

Регистриран на: 29 Мар 2008 Мнения: 4 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:22 Заглавие: TV Vestel модел CTV-5571GST шаси 11AK19P |
|
|
| Бутоните volume, prog. и menu на телевизора не действат. Дистанционното не е оригинално. Някой функции действат с него - сила звук, канали, таймер, НО не може да се настройва на нови програми. За памет или процесор да мисля? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:41 Заглавие: |
|
|
| Като за начало помисли за хотелски режим и защита от деца, а процесора и паметта по нататък. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vgerginov Нов потребител

Регистриран на: 29 Мар 2008 Мнения: 4 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:47 Заглавие: |
|
|
Не бих ли могъл да го "отключа" по някакъв начин без дистанционно? Отивам до магазина за да търся друго дистанционно.
Последната промяна е направена от vgerginov на Съб Май 31, 2008 11:51; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:50 Заглавие: |
|
|
Разбира се.Със смяна на памет с подходящ запис.
П.С. Правилно,по-добре купи работещо дистанционно. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп
Последната промяна е направена от мармот на Съб Май 31, 2008 11:52; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:51 Заглавие: |
|
|
| Е сега вече стигнахме до паметта, но преди да бараме там е подобре да помислиш за това което те посъветвахме. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vgerginov Нов потребител

Регистриран на: 29 Мар 2008 Мнения: 4 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 12:10 Заглавие: |
|
|
Взех три дистанционни. Сега ще ги пробвам. Дали не мога да влезна в сервизен режим с някое от дистанционните и от там да оправя проблема?
С оригиналното дистанционно (RC2240) всичко е наред!
Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|