| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 20:13 Заглавие: philips 20GX8552/59R-схема |
|
|
| Трябва ми схема на този телевизор поразен по думите на клиента от гръм.Шасито не можах да намеря как се казва.Захранването му е сменено с едно от универсалните турските,синхрото е 8362.Има нагорели резистори и не им знам стойностите . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 20:22 Заглавие: |
|
|
| Шасито е Anubis S.Пратих ти схема на Anubis S DD виж ще свърши ли работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 21:41 Заглавие: |
|
|
| Колега,нищо нямам в пощата .Защо не я качиш в атача за по -сигурно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 21:45 Заглавие: |
|
|
| Борко ако можеш 5Mb да ги постнеш в атача аз не мога схемата ще ти я пратя още веднъж на тази поща която си дал и ако не стане си я изтегли от Руснаците.Изпратих я. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 22:23 Заглавие: |
|
|
Колега получих схемата !Благодаря ти за съдействието,утре ще ще я разгледам по-подробно че е много разпокъсана и ще се опитам да възтановя по нея телевизора ако е същата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 22:56 Заглавие: |
|
|
| Изпратих ти още 2 схеми 1 от които е в DJVU формат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|