| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 10:28 Заглавие: Търся BIN за автокасетофон Philips 575 |
|
|
| Ако някои има моля да ми го пусне на пощата [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 10:55 Заглавие: |
|
|
Ето го бина в атача.Успех _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 11:26 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега,изтеглих го и разкодирах.Успехи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|