| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 9:39 Заглавие: Усилвател Grundig R2000 изгоряли краини транзистори |
|
|
Оргиналните транзистори са GDV65A и GDV64A нямам схема на усилвателя има още няколко проблема липсват два електролитни кондензатора които с в стаплото има тримери единият е счупен а другят липсва стоиноста е по 1,5к предполагам че са за режима на краините транзистори но нямам схема и незам след като ги заменя как да ги настроя.
Аналог на краините транзистори са BDV65A BDV64A и КТ8159 КТ8158
от каде мога да ги купя и кои са по добри
Краиното стапало е дарлингтон
Да проверя ли и драиверното сатапало което е на базата на БС транзистори |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 10:11 Заглавие: |
|
|
BDV65A BDV64A но с буква С ги има в ASWO.Може от там да си ги поръчаш
http://aswoservice.bg _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 10:31 Заглавие: |
|
|
| Още по добре с буква А е до 60 волта а със С е 120 мерси много |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|