| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lgb Нов потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 4 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 10:37 Заглавие: Търся схема на "София 81" |
|
|
| Търся схемата на телевизор София 81. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 10:42 Заглавие: |
|
|
| пиши горе вляво "схеми , описания"-sofia |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazai Активен потребител

Регистриран на: 10 Яну 2007 Мнения: 98 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 19:14 Заглавие: |
|
|
| Колега намери ли схема.Да помагаме ако не си |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 22:02 Заглавие: |
|
|
| Там има само потребителско упътване но не и схемата, имам я на хартия, ако мога с нещо да помагам - казвай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 13, 2008 23:30 Заглавие: |
|
|
има я в някой от броевете на РТЕ в горепосочения сайт, само трябва да видиш в кой  _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 5:20 Заглавие: |
|
|
Питащия хич не се обажда,ама Юруш на маслините Та и аз да не остана назад,схемата я имам извадена с перфектно качество,само някой да има зор и да каже  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 8:20 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | ...само някой да има зор и да каже  |
Докато пишеше можеше да я метнеш тука; е не мога всичко сам..
Там има на 82 , която би му свършила работа....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 8:32 Заглавие: |
|
|
82 е повреден файла,а пиша за да трупам постове и за да ми плащат в Евро  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lgb Нов потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 4 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 8:36 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Питащия хич не се обажда,ама Юруш на маслините Та и аз да не остана назад,схемата я имам извадена с перфектно качество,само някой да има зор и да каже |
Имах проблем с нета, затова пиша чак сега. Неможах да намеря схемата. Ще съм ви благодарен, ако я изпратите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|