 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 19:38 Заглавие: TV-ORION 20JMKII ? |
|
|
| Колеги, имам следният въпрос? Може ли на този модел ORION чрез смяна на дъмпа да се увеличат броя на запомняните програми,защото собственика твърди, че запомня 40 програми докато в упътването е записано,че трябва да са 50.На него му трябват повече от 50.TV-то не е при мен и не мога да кажа състава поне на този етап.Надявам се ,че зад този модел 20JMKII не се крият много шасита. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 20:40 Заглавие: |
|
|
Не може.Поне с това шаси което е вътре. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|