| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 12:25 Заглавие: Тв CRWN ACV2134PF гръмотевичен |
|
|
| Състав проц LC863532C видео LA76810A. Захранването работи всички напр. са в норма , но никаква реакция нито от бутоните нито от ду. Като пипнах с пръст проца доста грее според мен това не е нормално.Да го пиша ли за проц или бъркам/ захр на проца е 4.9в/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 12:32 Заглавие: |
|
|
| I2C шината на какво дередже е имали комуницация ,проца има ли генерации.............................ако не в коша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 12:36 Заглавие: |
|
|
| генерации на кварца има ако имате дъмп за проба |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 13:46 Заглавие: |
|
|
| Не пишеш паметта каква е.Ето ти един за проба.Ако не стане напиши всички надписи по проца и каква е паметта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 14:06 Заглавие: |
|
|
| Памет 24С08 проц LC863532C 55P9 6SROJ. С тзи памет пак не тръгва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 14:23 Заглавие: |
|
|
Пробвай с този, ако не стане не е от памет. В тази съм сигурен че е читава и е от твоя телевизор.
Успех! _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 9:01 Заглавие: |
|
|
И с тази памет не тръгва , а трябва ли да грее процесора  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 10:15 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | трябва ли да грее процесора |
НЕ
Като пишеш така,това е отговора.Трябва да е топъл щом ще използваме такива термини  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ДИНКО 7804 Активен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2008 Мнения: 55
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 11:08 Заглавие: |
|
|
| Здравейте колеги,бихте ли ми пратили схемата на този телевизор защото и аз имам ядове с такъв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 11:49 Заглавие: |
|
|
ДИНКО 7804
Пусни си пост в правилния раздел и ще ти я пратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|