Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Elite Subwoofer HELP !!!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Psihopata
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Фев 2005
Мнения: 137

МнениеПуснато на: Сря Фев 02, 2005 20:52    Заглавие: Elite Subwoofer HELP !!! Отговорете с цитат

Казаха ми ,че ако е заминало някое TDA 2040 би трябвало да изгори бушона има ли такова нещо ? Ако има значи TDA-тата са си здрави или ? Моля помогнете. Имаше друга тема ама я заключиха. Ако някой не е запознат може да прочете там за кво става на въпрос. Благодаря предварително !!!
_________________
You can -- and should -- create Art and Beauty on a computer.
Computers can -- and should -- change your life for the better.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004
Мнения: 244

МнениеПуснато на: Чет Фев 03, 2005 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Само се чудя ако идеш в някоя болница и изредиш няколко от твоите ********************************************на някой доктор на всеслошанието на всички доктори,дали няма да ти е малко неодобно да ги питаш нещо по твоя проблем.Още повече не ти отиват ***** на годините Exclamation
_________________
Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ilian359
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2004
Мнения: 508
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 1:30    Заглавие: Re: Elite Subwoofer HELP !!! Отговорете с цитат

Psihopata написа:
щото тва ме кефи да си играя с токове

Първо се научи да пишеш на български. После се опитвай да си играеш с неща, които не са за всеки. Казаха ти хората, че не са врачки. Като те кефи, наблягай на математиката, та след две години да можеш да се класираш в едно заведение в кв. Дървеница, където се учи електроника.
_________________
https://LaptopBG.com
https://LaptopDisplay.eu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihopata
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Фев 2005
Мнения: 137

МнениеПуснато на: Пет Фев 11, 2005 17:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай те . Открих нещо интересно относно subwoofer-а бях го изключил за около седмица и като го пуснах снощи работеше перфектно за около 3-4 часа и после пак се появи същия шум. Изчаках го да си почине до днес и сега като го пуснах за около 2-3 минути и се появи тоя шум. Незнам какво става ама. Някой ако си има напредстава какво става нека пише нещо. Знам не сте врачки. Пък и аз не се сещам.
_________________
You can -- and should -- create Art and Beauty on a computer.
Computers can -- and should -- change your life for the better.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kaloyan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2004
Мнения: 250
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

с тока шега не бива.трябва да научиш някои елементарни неща по електротехника и тогава да пипаш.нали знаеш много мразим даме удари тока щото немога да му го върна.буфера вземи и го занеси в сервиз.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
REMZ>
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005
Мнения: 347
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Фев 12, 2005 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

От един километър си личи че не си от бранша Twisted Evil .Какви са тези термини "БУШОН и БУФЕР"ТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е "БУФЕР".ЗАНЕСИ ГО В СЕРВИЗ =.ВСИЧКИ ЗНАЯТ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС НО НИТО АЗ НИТО НЯКОЙ ДРУГ КОЛЕГА ЩЕ ТИ КАЖЕ КАКЪВ Е ПРОБЛЕМ Cool


До Филипов Моля заклучи тази тема Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Psihopata
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Фев 2005
Мнения: 137

МнениеПуснато на: Пон Фев 14, 2005 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам дали съм прав. Не ми се носи в сервиз искам сам да мога да направя нещо , за това тарся помощ извинявайте за глупавите въпроси, но интересни са ми тия работи така че искам да науча нещо. Почнал съм да чета книги по темите и почнах да схващам Laughing Е ама още съм си бая бос по темата така че извинявайте ако попитам нещо глупаво.
_________________
You can -- and should -- create Art and Beauty on a computer.
Computers can -- and should -- change your life for the better.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ppetroff
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Фев 2005
Мнения: 194
Местожителство: Казанлък

МнениеПуснато на: Пон Фев 14, 2005 23:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Да личи си че си бос по електроника. Накой съвети и от мен
1. Колегите са прави занеси го на сервиз.
2. По всяка вероятност имаш проблем с "някои" кондензатор в усилвателя.
3. И все пак не си играи неща които не разбираш да не ти излезе много по скъп ремонта.
_________________
Човек се учи докато е жив.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tvservice
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Ное 2003
Мнения: 379
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 15, 2005 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Това че искаш да се научиш е чудесно, но помисли малко, дали няма да ти струва прекалено съкпо да се учиш самостоятелно върху буфера, или да ти го отремонтират в сервиз и колегата да ти обясни какво му е било. Нищо лично, но е по добре да се уважаваме помежду си и да си помагаме с каквото можем Smile а не да се препираме. Както ти казаха вече, никой не може да гадае и диагностицира от разстояние. По добре виж най близкия до теб по местожителство колега от форума и се обърни към него за съдействие, мисля че няма да ти откаже и да го поправи и да ти обясни какво му е било.
Успех Smile
_________________
Няма да умрем от глад докато има техника Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DICHI
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Апр 2004
Мнения: 334
Местожителство: VRACA

МнениеПуснато на: Вто Фев 15, 2005 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Psihopata,готин тон Smile това е друго нещо.Ако наистина си решил да се занимаваш с тази техника е много хубаво,но имай на предвид че тя се учи цял живот.Почни с по-елементарни неща.Има различни китове които се прдлагат на пазара.Почни с тях.Буфера на този етап наистина го дай на сервиз,така хем ще имаш буфер и ще си слушаш музика,хем ще се занимаваш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov