Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Относно надутите кавали.

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Psihopata
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Фев 2005
Мнения: 137

МнениеПуснато на: Сря Фев 02, 2005 23:23    Заглавие: Относно надутите кавали. Отговорете с цитат

Сега може ли да сте толкова зле всички по цял ден седите и си чешете ... и като дойде някой да търси помощ , все се намира някой който е голямата работа и почва да се заяжда. Ми на мен ако не ми трябваше помощ нямаше да съм в този форум.Писах какво ми трабва те се правят (яла ми го донеси да ти взема парите като се несещаш) нали за тва по принцип са форумите за помощ, а после защо съм ги псувал ами да им .......... на всички надути кавали. Събрали са 20 човека и само те си пишат, а като дойде некой нов режииииииии . Е аре кажете нещо де.
_________________
You can -- and should -- create Art and Beauty on a computer.
Computers can -- and should -- change your life for the better.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Фев 02, 2005 23:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Тък е форум, където контактуват предимно професионалисти. И разрешават професионални въпроси. Тук не е чат, нито има безработни да си чешат езиците. Ние работим, изкарваме парички и ако имаме проблеми ги споделяме с колегите. Може някой да е имал същия проблем и да не е необходимо да откриваме отново колелото или топлата вода. Като го решим го споделяме с останалите да не губят и те време за същото. Времето е пари все пак. Или пък ако не го загубиш в ровене в поредния боклук ще ти остане свободно за удоволствия.
Ако имаш проблеми може да не рецитираш безлично, а да дадеш линк. Но пак повтарям тук не е чат и не си губим времето с четене на спам. Може да потърсиш причината и в теб. Задай конкретен въпрос и очаквай подобаващ отговор. Врачките са в К2001, Канал3 и т.н. Тук са на изчезване, да не кажа че хич ги няма.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж


Последната промяна е направена от Филипов на Чет Фев 03, 2005 19:06; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004
Мнения: 4293
Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Чет Фев 03, 2005 0:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Хей това момченце хептен взе да ни лази по нервите.Действително може пък и името под което се е регистрирал пък да му и приляга.С тоя каруцарски тон от никого нищо няма да получи.То пък бива нахалство ама неговото преля.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
DICHI
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Апр 2004
Мнения: 334
Местожителство: VRACA

МнениеПуснато на: Чет Фев 03, 2005 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Като начало мога да ти кажа да си поправиш българския Exclamation Нещо куца Exclamation Втори етап е основи на електортехниката.Ако съдя по българския и те са на такова ниво Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
electro
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Дек 2004
Мнения: 204

МнениеПуснато на: Чет Фев 03, 2005 12:15    Заглавие: Re: Относно надутите кавали. Отговорете с цитат

Psihopata написа:
Сега може ли да сте толкова зле всички по цял ден седите и си чешете ... и като дойде някой да търси помощ , все се намира някой който е голямата работа и почва да се заяжда. Ми на мен ако не ми трябваше помощ нямаше да съм в този форум.Писах какво ми трабва те се правят (яла ми го донеси да ти взема парите като се несещаш) нали за тва по принцип са форумите за помощ, а после защо съм ги псувал ами да им .......... на всички надути кавали. Събрали са 20 човека и само те си пишат, а като дойде некой нов режииииииии . Е аре кажете нещо де.

Виж какво ,не всичко е пари..
ако нямаш какво да правиш не го прави тука!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov