Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

TV Sony 29" - търси се кадърен майстор в София

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Julius_
Гост





МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 11:56    Заглавие: TV Sony 29" - търси се кадърен майстор в София Отговорете с цитат

Привет на всички във форума.
Бих искал да попитам дали имате информация за свестен майстор на ТВ - SONY, защото последните 3-ма които виках са пълни некадърници и обирджии. Последния само за един бушон се мота 1час и ми взе 70 лв., след това се оказа че дори не е сменил бушона, а е свързал крайщата на гнездото с жичка. Аз не съм специалист но мисля че е кофти да се сменя бушон със жица, при това едва ли знае точния ампераж на жицата.
Затова търся помощ от някой свествн майстор.В момента телевизора не работи, т.е. няма ток в него и е изгорял бушона, след смяна изгаря веднага.
Модела е нещо AK2911..или подобно, не съм сигурен за буквите!

Благодаря ви предварително

Филипов Edit:
Напиши откъде си. Иначе няма да стане. При всички случаи телевизора трябва да отиде в сервиз. Едва ли лекарски екип ще дойде да ти прави операция в къщата. На място могат да ти дойдат само касапи. Така и тук. За качествен ремонт е необходима апаратура, която не може да се разнася. Ремонта без апаратура вече си го изпитал на гърба си.
Върнете се в началото
Julius
Гост





МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 12:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се ако не съм уцелил точния форум - моя грешка.
При публикуването очаквах да се посочи някъде адрес и меил, но нямаше и затова не сложих.
Аз съм от София
e-mail: [email protected]

P.S.:Надявах се да намеря майстор който може да оправи подобен проблем на място, защото телевизора е 29 инчов и тежи към 50 килограма сигурно...много е труден за транспортиране.

Благодаря предварително , и се извинявам за латиницата преди това.
Върнете се в началото
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 12:49    Заглавие: Отговорете с цитат

E - mail се посочва при регистрацията, безплатна е. Местожителството също. Ако си преведеш горенаписаното, ще го редактирам защото гостите не могат. За ремонта да се изкажат колегите от София, но пак повтарям че на място не става качествен ремонт. Трябва в сервиз.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
remi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 186
Местожителство: ruse

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 13:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с Филипов.Това е сериозен форум който върши доста полезна работа и ми омръзна да влизат някакви кр....ни които нямат никаква култура на общуване.да не говорим за друго.мястото им не е тук.чудя се как може да има толкова малограмотни хора.

Филипов Edit: Моля без обидни квалификации. Човека пита коректно, съобрази се препоръките. Все пак недобросъвестни "колеги" са му взели доста пари,а телевизора му не работи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Julius
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005
Мнения: 2
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж, "remi" не знам какъв ти е проблема, аз се извиних за някой неща, и всичко което казахте че е правилно за ТОЗИ форум направих.
Ако все още имаш проблеми..то съжалявам, но не съм влязъл тук за да си чеша езика, за разлика от теб.
И като мислиш че е сериозен, не пиши несериозни неща!

Бъди жив и здрав
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 21 Окт 2004
Мнения: 3148
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Напъни се и занеси телевизора в сервиз,защото "сонитата' са много трудни за ремонт и наистина са нужни по специални условия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Julius
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005
Мнения: 2
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoy40, благодаря за съвета.... най-вероятно така ще направя. Понеже виждам че си от София, може ли да ми препоръчаш сервиз...аз знам 2 - единия на PanService, другия на Искър , мисля че се намираше или на Симеон, зад банята в центъра.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 21 Окт 2004
Мнения: 3148
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2005 18:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи в кой квартал си.На "Стамболииски" и "Одрин" има един сервиз(там съм работил 1 година) в него има един майстор Жельо,ако той ти го направи нямаш проблеми,а и тук има колеги от София ,които имат сервизи(аз моя го затворих преди 1.5 години:() Уговори се с някой,...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Съб Мар 05, 2005 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

0888945639 този е стабилен - разбира Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov