| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 6:29 Заглавие: Купувам TL062C SMD |
|
|
По невнимание си изгорих капацитимера. Два пъти вече поръчвам ИС, но ми пращат все в корпус DIP8, а на мен ми трябва в SMD изпълнение. Има ги почти във всички измервателни уреди. Ако някой има изгорял уред с такава ИС и не му трябва, нека се обади. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 7:21 Заглавие: |
|
|
[url=http://eshop.bg/eshop3/index.php?url=%2Feshop3%2Fphps%2Fsearchmachine.php&get_vars=top*tl062&get_keys=comefrom*searchtext&searchtext2=tl062]Тук[/url] има и SMD и са ясни поддоставчиците.
А също и тук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nobodyshadow Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2004 Мнения: 413 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 17:35 Заглавие: |
|
|
И в Пасат-а пише,че има. _________________ Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 18:43 Заглавие: |
|
|
За имане има. Втори път ми пращат DIP8. Не,че парите са много, ама дотука съм в разход 12 лв. Ако още един път ми пратят същото, по добре да си купя нов уред.  _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 11:43 Заглавие: |
|
|
| Понеделник ще видя по едни платчици май имаше ,но въпроса с доставката пак си стои . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|