| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mhz Опитен потребител


Регистриран на: 08 Фев 2006 Мнения: 119 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 13:56 Заглавие: Купувам варистор за 18 волта |
|
|
| От къде мога да купя/поръчам спешно ми трябва... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nobodyshadow Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2004 Мнения: 413 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 17:46 Заглавие: |
|
|
В http://eshop.bg/ пишеш в търсачката transil и ще ти излезе това: 1.5KE18A .Сигурно го има и другаде не съм гледал. _________________ Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 19:42 Заглавие: |
|
|
| nobodyshadow написа: | | 1.5KE18A |
nobodyshadow Това варистор ли е или малко си се пообъркал? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mhz Опитен потребител


Регистриран на: 08 Фев 2006 Мнения: 119 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 21:16 Заглавие: |
|
|
| повече на Динистор ми мяза тва.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 21:45 Заглавие: |
|
|
| Според мен е ценеров диод. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nobodyshadow Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2004 Мнения: 413 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 22:08 Заглавие: |
|
|
Може и да съм се заблудил...
Това е трансил използва се за защита от пренапрежение,
погледнете някое от пдф-четата,Към които е дал линк Божилов.Незнам какъв е замисълът тиMhz
 _________________ Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|