| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 8:44 Заглавие: Дистанционно за TV INGELEN HB5111-1 |
|
|
Моля някой да помогне за намиране на ДУ на този телевизор. Шасито изглежда познато,но нищо не пасва. Състава е: ST 6387 B1,TDA 8362,TDA 3653,захранване-UC3844,звук-TDA7056. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 9:07 Заглавие: |
|
|
Само като препоръка.
Може да пробваш с:
P4087(код по Supertel-563), FRC6461 или
P4090(код по Supertel-512), FRC490
Или потътрси някакъв код на който прави поне нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 10:00 Заглавие: Дистанционно за TV INGELEN HB5111-1 |
|
|
Разполагам с над 200 вида ДУ ,но с нито едно не помръдва. Не изпълнява никакви команди. Вярно ,че тези точно ги нямам. Пробвах с ДУ за Grundig,Philips,Vestel,Beko,Sony,Panasonic,Sharp,Tochiba,JVC,Samsung,LG И т. н. всички ДУ за китайски шасита - никаква реакция. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 10:10 Заглавие: |
|
|
| А не си ли помислил че може да има повреда в приемната част на ТВ.Или това е проверено. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 10:21 Заглавие: |
|
|
Тези двете са доста по-различни от марките (като марки) които си пробвал.
Дадох ти съвет, пък как ще постъпиш си е твой избор.
Не твърдя, че са тези които съм посочил но начина който си избрал според мен не е удачен и е загуба на време. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 10:24 Заглавие: |
|
|
И там процесора сигурно има още надписи:ST6387B1.........;току виж стане точно пулт от BEKO
....
PANASONIC  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 10:32 Заглавие: |
|
|
Послушай RC.Имаш ли възможност да щракнеш една снимка на шасито?До колкото ровя по моите записки с тоя състав (и процесор най-вече разбира се) беше минавал Telstar (или Telestar)-беше някакво измислено турско шаси,със доста особен пулт.Процесора не си ли му изял края на надписа? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
desta serviz Опитен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2006 Мнения: 127 Местожителство: гр.Силистра
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:50 Заглавие: Дистанционно за TV INGELEN HB5111-1 |
|
|
Благодаря на RC и на всички , които се опитаха да помогнат. Успях да намеря FRC 6461 и се оказа,че е точното дистанционно. Късмет на всички. _________________ Skype: desta-ss,нов e mail: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:56 Заглавие: |
|
|
| Демек "популярната" марка на нашия пазар от едно време - Shoni |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|