| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 13:45 Заглавие: Дъмп за Samsung CK-5039ZB |
|
|
| Здравейте,търся дъмп за Samsung модел CK-5039ZB,шаси SCT11D,процесор SZM-137M3 памет 24C04.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 13:59 Заглавие: |
|
|
| Ето един за проба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 21:16 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 9:26 Заглавие: |
|
|
Какво значи :
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 10:47 Заглавие: |
|
|
| Дъмпа стана,но възникна друг проблем.Сега като го изключа от контакта и при пускане като се натисне + или - Volume тръгва на 100% иначе после се регулира нормално.Ако се спре от дистанционното няма никакъв проблем.Сложих друга памет KS24C04 с този дъмп звука се оправи но няма картина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:22 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | с този дъмп звука се оправи но няма картина |
Сега пък да не са яркост и контраст на 0  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:25 Заглавие: |
|
|
| Презаписах паметта на ново и всичко OK. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:28 Заглавие: |
|
|
mitaka_1,смени записвачката,че ще си създаваш проблеми
След запис сравняваш ли записаното с оригинала? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 11:53 Заглавие: |
|
|
| До сега съм нямал проблеми за пръв път ми се случва.Тук не е точния раздел но да не пускам нова тема,искам да попитам в сервизен режим кое е корекцията на вертикалния размер,че нещо не е както трябва.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Юли 18, 2008 12:10 Заглавие: |
|
|
PVA....PAL VERTICAL AMPLITUDE (0-63)...32
PSL.....PAL VERTICAL SHIFT (0-31)....8
.................
Схема и сервизно
Последната промяна е направена от emoome на Пет Юли 18, 2008 12:32; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|