 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 16:54 Заглавие: Търся дъмп за автокасетофон Grundig WKC 5300 RDS РЕШЕНО |
|
|
Някой може ли да помогне с дъмп за Grundig WKC 5300 RDS Infomat , модела е GR1030 . Процесора е WKC 5300-30 DAB , 1E59B (HC11)
Оригиналния даде фира - дез да искам сложих за друг модел и сега дава ERROR3
Последната промяна е направена от nick_s на Вто Авг 05, 2008 16:37; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 17:07 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата,но са от Интернет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nick_s Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 273 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 17:14 Заглавие: |
|
|
Благодаря
, ще ги пробвам - нямам избор .
Благодарение на dima проблема е решен , дъмпа е работещ  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|