| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
leo_spartak Нов потребител

Регистриран на: 31 Юли 2008 Мнения: 2 Местожителство: Bl-grad
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 9:44 Заглавие: Автоаларма Bloctronic rf bl433 |
|
|
| Купих си Венто и то е с такава аларма ,ама не работи.Може ли някой да ми помогне да си я включа.Ако има пък някакви схеми на свързване още по-добре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:48 Заглавие: |
|
|
BOSCH Bloctronic RF BL433
Схема и описание обаче ?!?!
Най-добре е махай и си слагай нова ! _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 13:52 Заглавие: |
|
|
| Ориентирай се към нещо българско. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 13:57 Заглавие: |
|
|
http://www.autoelectric.ru/autoalarm/bosch/rf/rf.htm
Ако е оригинално поставена аларматра, мисля че е най добре с нея.
Тези дето слагат аларми понякога не са много компетентни какво правят.Свръзкте на проводниците се правят с усукване на единия около другия и се изолиират с PVC от левчето.С наще дупки в BG ............след 1 година поват проблемите. _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 14:50 Заглавие: |
|
|
rolling_heads,че те и в Италия така ги монтират бе човек!Колкото са минали през мен с коли внос от Италия,всички са били с аларми,нерабоещи и монтирани по описаният от теб начин Това е!Колегите тук -поне 90% от тях-работят по европейски!  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 17:21 Заглавие: |
|
|
@rolling_heads а можеш ли да посочиш къде в автомобила има спойки?
Всичко е с кербовки. Ако се замислиш малко може и да схванеш защо е така.
При двойно усукване се късат кабелеите но не се разпада връзката!
А жабарите не ги споменавай.... "чеп за зеле" не става от тях.. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 8:36 Заглавие: |
|
|
Що спамите на човека темата
| Цитат: | | Всичко е с кербовки |
Точно така кербовки и стегнати куплонги на който не им пада изолацията.
| Цитат: | | Италия така ги монтират бе човек |
Имах предвид фабрично монтираните.
Нямам нищо против | Цитат: | | Колегите тук -поне 90% от тях-работят по европейски! |
Имам против останалите 10% който не са колеги.
Предлагам по запознатите с италиянските и слаганите там аларми да разкакажат какво не им харесват,
та да може човека да си направи изводи.
Мисля че BOSCH че раномирана фирма. _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
leo_spartak Нов потребител

Регистриран на: 31 Юли 2008 Мнения: 2 Местожителство: Bl-grad
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 9:31 Заглавие: |
|
|
Да ви попитам друго. Отстрани на кутията на капака има 8 ключета(или микроконтакти ,незнам какво е точно),тези ключета са тип on/off предполагам че са за някъкъв вид настройка. За какво ли са различните варианти на ключовете ,какво комутират?
rolling_heads мерси за схемата на свързване
Модерирано от RC
Има бутон  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 14:29 Заглавие: |
|
|
На някои аларми тези копчета спират и пускат :обемните датчици ,вбродатчика,звука и др.
Трябва да пробваш едно по едно и като разбереш да споделиш. _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|