| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kochev Нов потребител

Регистриран на: 07 Авг 2008 Мнения: 3
|
Пуснато на: Чет Авг 07, 2008 21:35 Заглавие: Как се взлиза в SERVICE MODE на NEO TF-3208 LCD 2? |
|
|
| Как се взлиза в SERVICE MODE на NEO TF-3208 LCD 2? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Авг 07, 2008 21:55 Заглавие: |
|
|
И какво ще правим там  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Авг 07, 2008 22:13 Заглавие: |
|
|
Да не би да изкривява в трапец или възглавница..?.  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kochev Нов потребител

Регистриран на: 07 Авг 2008 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Авг 08, 2008 0:26 Заглавие: |
|
|
Ще го настройвам да не се изключва от токов спад.
Искам като се върне напрежението да се включи отново без да натискам Power. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Пет Авг 08, 2008 8:29 Заглавие: |
|
|
| С бут. MENU и 4725 пробвахте ли! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kochev Нов потребител

Регистриран на: 07 Авг 2008 Мнения: 3
|
Пуснато на: Нед Авг 10, 2008 15:47 Заглавие: |
|
|
| А къде мога да намеря описание на сервизния режим? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Нед Авг 10, 2008 16:53 Заглавие: |
|
|
| Кажете поне това ли е начина за влизане в серв. режим! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|