 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vazlom Нов потребител


Регистриран на: 09 Юли 2008 Мнения: 49
|
Пуснато на: Сря Юли 09, 2008 0:50 Заглавие: търся схема за автокасетофон BLAUPUNKT ACR3250 |
|
|
търся схема за автокасетофон BLAUPUNKT ACR3250
ТЪРСЕХ КАДЕ ЛИ НЕ И НЕМОЖАХ ДА НАМЕРЯ.НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ ЩЕ СЪМ МУ МНОГО БЛАГОДАРЕН...
Добре дошъл!
Запознай се със правилата на форума-във форума не се пише с главни букви!И като искаш да ти се праща нещо си оправи мейала от профила да е видим |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Юли 09, 2008 16:12 Заглавие: |
|
|
За схема-не знам.Ако те интересуват конкретни елементи,може и да излезе нещо оттук,оттам...
Разбирай елементи от схемата.Напр.,нещо е изгоряло и не личи надписа...Такива неща.Да не си помислиш,че ти предлагам търгуване на ел. елементи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazlom Нов потребител


Регистриран на: 09 Юли 2008 Мнения: 49
|
Пуснато на: Нед Авг 10, 2008 2:06 Заглавие: не работи |
|
|
не му работи радиото. Май счупих един транзистор който е след антената?
Незнам какъв е.
това е причината да търся схемата на модела.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|