| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Авг 10, 2008 17:38 Заглавие: Търся схема на TV CROWN ACV-2134PF |
|
|
Надпис на шасито:HD-SY36A.PCB
Състав:LC863532C;24C08A;LA76810A;захранване-тритранзисторно с:D2103;C2655;A1015;оптрон EL817.
Изпържен е така здраво,от мълния,че в първичната на ИЗ,няма останали здрави неща.Лошото е,че е прехвърлило към вторичната част."Метализация"! ...На първо време схемата,моля!
Последната промяна е направена от helios на Пон Авг 11, 2008 18:05; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Авг 10, 2008 18:12 Заглавие: |
|
|
Мисля,че шасито е 3Y01 и я имам на компа в сервиза и утре ште ти я изпратя _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Авг 10, 2008 18:51 Заглавие: |
|
|
| на мен по ми мяса на шаси SS2,затова и нея пратих,но helios има думата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 17:01 Заглавие: |
|
|
Момчета,благодарности!Ще ги разгледам по-подробно и ще пиша.
Значи,SS2 e по-близката,но не е същата.Вторичните напреж. при мен, са 4 на брой.Дописвам и състава,за повече яснота.LA78040N и още две IC,които са на отделни,вертикални субмодули:LA7642N & CS4853.
Както и TDA2003-звук. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 18:39 Заглавие: |
|
|
| Я виж тази която ти пратих,само (TDA2003-звук) е различно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 19:04 Заглавие: |
|
|
Захранването/тук/ не е с 2SC3807.И обозначенията по платката са едни...Има диоди,обозначени като:R53A/единия от тях/...
Благодаря ти,все пак!
Очаквам и други схеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 19:34 Заглавие: |
|
|
Тъпата схема, мисля че я имам в електронен вид. Води се нещо друго. Ама я имам и снимана от платката на телевизора, да може да се виждат стойности на съпротивления. Всичко това, обаче ми е на компа в севиза. Ще трябва да изчакаш до утре. Ако е много зор, да паля мотопеда и да ходя в сервиза? Не се притеснявай, че транзистора не е 3807. Слагай си такъв. По добър е, ама китайците пак са забъркали някаква каша. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 19:37 Заглавие: |
|
|
Чак такъв зор,че да палиш мотопеда!...
Айде утре.
Благодаря ти! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Авг 12, 2008 9:13 Заглавие: |
|
|
Мите аз му я пратих още вчера тази схема ,не знам що съм я кръстил CROWN (SS2) ама helios нещо се дърпа и казва че не е същата.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|