Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Гости и форум
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ditronix
Гост





МнениеПуснато на: Чет Авг 11, 2005 18:07    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм за регистрирането,ама как да стане това?Вече пуснах един-два пъти този въпрос, но отговор не получавам.Не се сърдя на никого,все пак този форум се организира от ентусиасти,които си имат и друга работа/основно/, и може би не са прочели все още моят въпрос.Затова и го задавам Вече четвърти път на различни места-дано някой от модераторите го прочете и ми помогне ....
Върнете се в началото
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Авг 11, 2005 18:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпроса ти е в компетенцията на АДМИНИСТРАТОРА. Пиши му.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Emil Evtimov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005
Мнения: 277
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Фев 18, 2006 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Категорично съм ''за'' гости да не могат да създават теми и дори да не могат да се изказват в специализираните раздели (изключвам ''общи'')
Многократно ми се случва да забравя да се логна ,да се изкажа и да изляза като гост ,а след това да се извинявам ''Извинете ,но госта съм аз '' Много моля администрацията сериозно да се замисли по този въпрос ,защото в това има логика ...Не искам да давам примери , но на много специализирани форуми за ремонт на електроника е така . Защо и тук да не се направи ...Освен това всеки регистриран потребител може да си се изкаже и като гост когато и както си поиска ... Към Администрацията :
Г-да, надявам се ,че не е кой знае колко трудно да се направят тези промени и че ще вземете под внимание това мнение . Благодаря Ви предварително ! Smile Емил Евтимов
_________________
Когато гледам , виждам !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ganevec
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2005
Мнения: 221
Местожителство: русе

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 23:11    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз се присъединявам към това мнение и не само това ами регистрацията да е пълн (години и град)все пак е по добре като си пишеш сас някои да знаеш кои седи насреща ти и да не се получават неловки ситуаций (много лошо впечатление ми направи пост на .........
с изказване по адрес на един учител на повечето от вас) които е чел поста ще ме разбере
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 2:18    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм ЗА.Колко сме я водили тая дисикусия и преди-кел файда.
Кучетата си лаят-кервана си върви.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tehnica
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004
Мнения: 669
Местожителство: ЕЛХОВО

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

И защо този който задава въпрос от рода:-телевизора си работи добре,само картина няма-какво му е развалено,трябва да се регистрира.Да се води като част от многохилядния колектив на форума и да няма втори пост,затова ли?
_________________
Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Колев
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2006
Мнения: 532
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно всички сме ЗА, но не сте ли срещали някой човек от форума който се е регистрирал отдавна и си пише отдавна постове но поради някаква причина му се е наложило да пише от друг комп и да не се логва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004
Мнения: 1470
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 18:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Колев написа:
Явно всички сме ЗА, но не сте ли срещали някой човек от форума който се е регистрирал отдавна и си пише отдавна постове но поради някаква причина му се е наложило да пише от друг комп и да не се логва.

Какво пречи да се логнеш от друг компютър? В крайна сметка сигурността на форума е по важна от един пост, който можеш да напишеш и по късно.
_________________
home studio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
vladi46
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Юни 2007
Мнения: 1156
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2007 2:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам, че сте решавали теста на руснаците!(много е точен) Снощи и аз го реших за секунди. Така нещата веднага стават ясни!
_________________
Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sbirov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Яну 2007
Мнения: 372

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2007 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Лошото (дали?) при руснаците е че ако си от четящите(като мен), те изхвърлят извън борда.Вече три пъти се регистрирам и сега пак са ми изтрили акаунта Crying or Very sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov