| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Сеп 13, 2008 14:23 Заглавие: ELITE -SKD 21ES67 няма звук |
|
|
Едночипов, с лепенка на проца: NTDA9361-2NA.
Шасито е =PX2-0030..3C. Има картина, но няма звук на програмите.
По AV има звук и се регулира. Излизат всички потребитески менута.
От потребителско мену се сменят стандартите на звука, но без ефект.
В сервизен режим също могат да се активират различните стандарти.
Те са ;BG, DK, I, M. Межд. на исображението=38. Има и 38,9 /58,75.....
Menu са 8 на брой, но не откривам подходяща опция.
Графиката на звука се регулира, но нищо не се чува/само леко шумолене на мах, без звук/.Памет не съм сменял ,защото мога да сменям опциите в сервизен. Приемам идеи за решаване на проблема.
PS. Другите схеми в тв са;LA78040, AN7522N , CD4052- 2br. Тунер;Vs5-1A5-DK |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Сеп 13, 2008 16:29 Заглавие: |
|
|
| как е AV ключа,от скарт буксата излиза ли ти звук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Сеп 13, 2008 17:11 Заглавие: |
|
|
E те тва ако излезе.....голям гаф!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Нед Сеп 14, 2008 10:28 Заглавие: |
|
|
takiev пише:"По AV има звук и се регулира" _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Сеп 14, 2008 10:52 Заглавие: |
|
|
Не е същото.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Нед Сеп 14, 2008 22:07 Заглавие: |
|
|
Ако не друго, то ELITE 34ES69 поне прилича на вашия телевизор..
Ето и бин за проба>
...и два интересни линка:
линк1
линк2 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|