| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 10:30 Заглавие: beko nr21k29 синхронизация |
|
|
шаси Е1 нямаше синхронизация по кадри.смених му дъмпа и всичко си дойде.работи една седмица и пак същия проблем . сега му смених и пометта 24c08, но по руските форуми се говори за дефек на процесора
tda9345ps. да ли става въпрос наистина за процесор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 10:43 Заглавие: |
|
|
| Погледни 220 мф на захранването на паметта преди стабилизатора Издуват и скапват паметта обикновенно при изключване от мрежата Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 11:40 Заглавие: |
|
|
| благодаря на fishev. кондензатора изглежда добре на външен вид и мерене, смених го и ще чакам за резултат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|