| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nepamami Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2005 Мнения: 129
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 13:18 Заглавие: Търся схема на TV LUXOR шаси NOKIA EUROSTEREO 2B S 110 NN EX |
|
|
Здравейте! Търся схема на шведски телевизор LUXOR шаси NOKIA
EUROSTEREO 2B S 110 NN EX.Процесорът му е XC4109535. На паметта
има залепена хартиена лепенка. В захранването има два чипа -
TEA2164SH и TEA5170. Видеото е на MC44005P. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 13:35 Заглавие: |
|
|
И в нашия файлообменник и в руския Монитор-схеми на това шаси-с лопата да ги ринеш!
И чипа не ти е TEA21645H,ами е TEA2164SH _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 18:31 Заглавие: |
|
|
| схемата е в пощата ви |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nepamami Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2005 Мнения: 129
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 17:15 Заглавие: шаси NOKIA |
|
|
| Прави сте малко съм сбъркал в надписите. Благодаря на всички за помощта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|