 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 11:50 Заглавие: Импулсен електрожен DC200-С. |
|
|
| Моля за схема на импулсен електрожен модел DC200-С производство на ПОЛИ ЕООД-ШУМЕН.Все още не съм го отварял но по думите на заварчика има свалени резистори от платката и в последствие загубени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggogogm Нов потребител

Регистриран на: 10 Май 2008 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 15:23 Заглавие: Re: Импулсен електрожен DC200-С. |
|
|
| здравеи резисторите са 3 бр. по 220 ом 2w и 3 резистора са запоени паралелно на релето обшото съпротивление е 75 ом. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|