| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 13:46 Заглавие: SAMSUNG WS-32Z308P - Сер.режим? |
|
|
| Колеги,търся начина за влизане в сер.режим на въпросното ТВ.Шаси К62А.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:02 Заглавие: |
|
|
Сигурен ли си че това е шасито  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:09 Заглавие: |
|
|
Поне така пише(ше).Платките са наредени една върху друга.
Не е спешно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:15 Заглавие: |
|
|
| карай бе,адаш къде K там и S,а начина в атача |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:32 Заглавие: |
|
|
А ако шасито не е сгрешено то е това:
Mute → 1 → 8 → 2 → Power On |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 14:50 Заглавие: |
|
|
| сега остава да видим кой е правия |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 16:30 Заглавие: |
|
|
Около ТХО-то не мога да видя надпис.На цокъла на киното пише
К62А АА41-011308 2005/04/20(мога да кача снимка но е много размазана)
С Mute → 1 → 8 → 2 → Power On не става.Предполагам Тв трябва да е на "StandBy"и при натискането на бутон 1 той тръгва.
Това от атача не мога да го отворя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 16:34 Заглавие: |
|
|
| и що да не можеш,най обикновен word документ е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 16:42 Заглавие: |
|
|
Не мога нито да го отворя,нито да го изтегля,забива на 68% и така половин час!
tsarvulan получи се!Това е начина.Благодаря на всички отзовали се!
Последната промяна е направена от stiyan stoikov на Вто Окт 14, 2008 16:55; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsarvulan Опитен потребител


Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 291 Местожителство: pazardjik
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 16:44 Заглавие: |
|
|
INFO-MENU-MUTE-POWER ON
Това е от атача _________________ -----------------------------------------------------------
Всичко което не е китайско е менте !
----------------------------------------------------------- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|