| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 15:12 Заглавие: Схема на Bang & Olufsen Beovision Avant 8111 |
|
|
Или ако някой има идея колко е Б+  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 15:26 Заглавие: |
|
|
| Ех, идеи да искаш. Ами колко инча е кинескопа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 17:02 Заглавие: |
|
|
philips, W67EWR001X13
28 инча,ама посмених някой друг електролит и нещата потръгнаха но в друга посока.Утре ще търсим червения цвят,като първо видим дали го има въобще  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 17:23 Заглавие: |
|
|
Ех,моята любима марка.След Loewe разбира се.
Тва беше широкоекранния нали така?
Я дай червения катод на маса че имам лоши съмнения. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 17:30 Заглавие: |
|
|
Точно това е. Точно и това ще правя ама утре че днес се поуморих и ме е страх да не направя беля.От горе на всичкото всеки път като го включа това чудо се върти насам натам като вдовица за ....айде да не казвам за какво  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 10:35 Заглавие: |
|
|
За съжаление червения цвят е мъртав.Тази тема спокойно може да бъде изтрита защото нито схема се намери нито проблема се реши  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|