 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bongo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Окт 2003 Мнения: 348 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 20:43 Заглавие: RENAULT 22 DC259/62P - как се изключва кода |
|
|
Касетофон за кола - RENAULT 22 DC259/62P - без дисплей , паметта е 26С32 smd, порцесора е 93CW44DF1A10 - как мога да изключа кода ( нямам дисплей за проба )
Благодаря предварително! _________________ Георги Влаев, LZ3GH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 21:00 Заглавие: |
|
|
Защо мислиш че при всияки може да се махне кода??? _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bongo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Окт 2003 Мнения: 348 Местожителство: Нова Загора
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 21:22 Заглавие: |
|
|
Намерих в един руски форум това :
"Код по адресам 0xFF8...0xFFB"
"Если код по вышеуказаным адресам, попробуй изменить старший ниббл 0хFFA с 1 на 2.
По аналогии с однотипными филипсами." _________________ Георги Влаев, LZ3GH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|