| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 11:27 Заглавие: Уредба Sharp CD-BA1700 изписва Protection решено |
|
|
можете ли да ме насочите каде е проблема мерси предварително
Последната промяна е направена от mospec на Сря Окт 15, 2008 19:41; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nobodyshadow Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2004 Мнения: 413 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Съб Окт 11, 2008 12:04 Заглавие: |
|
|
Най-вероятно ти е повредено крайното стапало. _________________ Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
robertvd Опитен потребител


Регистриран на: 08 Окт 2005 Мнения: 250 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Нед Окт 12, 2008 11:45 Заглавие: |
|
|
Да както твърди колегата е ,"усеща" че има DC на изхода.Най вероятно това е _________________ Robert |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 19:41 Заглавие: |
|
|
| решено крайното стъпало беше |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|