| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radogamer Активен потребител

Регистриран на: 31 Авг 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 21:16 Заглавие: Mivar 25S5 Влизане в сервизно меню |
|
|
Моля помогнете ми с информация за влизането в сервизното меню на този Mivar!! Шасито е CS1086.
Процесора е SDA5553 A003
Видеопроцесора е TDA9870A
[email protected]
Коригирал съм ти заглавието-подобни писания "СПЕШНО!!!" и прочие са недопустими На никой питането не е по-спешно от на всички останали  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radogamer Активен потребител

Регистриран на: 31 Авг 2006 Мнения: 62
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 21:28 Заглавие: |
|
|
| Трябват ми директни указания,ако някой намери моля да пише.Тази тема в монитор.нет я гледах,но не ми помогна.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 16, 2008 22:00 Заглавие: |
|
|
Ето ти нещо за моите любими телевизори. S5 service
Само че не знам за какво ти е? Щом на звуков процесор казваш че е видеопроцесор, не се занимавай с това, дет не ти е работа! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 6:54 Заглавие: |
|
|
Ами линка който му дадох ,си има входа в сервизно >но човека иска:
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 8:27 Заглавие: |
|
|
Ми, човека иска да му кажеш директно кой бутон да натисне, пък ти го караш да чете цели три страници на неразбираем руски. А италиянският сигурно му е като втори роден  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|