 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LZ3WF Нов потребител


Регистриран на: 19 Яну 2006 Мнения: 43 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 12:45 Заглавие: Търся схема,памет и сервизно меню за Teletech 2105TX |
|
|
Колеги много моля ако е възможно за малко помощ...Търся схема,dump и сервизно меню за tv TELETECH CTV2105TX
шаси: няма
процессор: ST92T195D7B1
памет: 24C16
VIDEO - STV2247H
Предварително Ви Благодаря  _________________ LZ3WF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 12:55 Заглавие: |
|
|
Схема не се сещам коя е. Може би е доста близка с CTV5. Има я в обменника. Другото в атача. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ3WF Нов потребител


Регистриран на: 19 Яну 2006 Мнения: 43 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 14:53 Заглавие: |
|
|
Специални благодарности на Димата и Митачето за помоща...  _________________ LZ3WF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|