 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nickzl Нов потребител

Регистриран на: 01 Авг 2007 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 14:30 Заглавие: Изводи на куплунга на LCD PLOTECH |
|
|
Здравейте,
Наскоро се сдобих с един графичен дисплей от хладилен контейнер и имам проблем при определянето на типа му. Нямам никаква представа какъв дисплей е (знам само че е графичен), колко точки е и пр. друга информация.
На платката за управление има един чип, на който пише TOSHIBA T6963C. На самата платка има един конектор 2х12 крачета и единствените надписи са:
PLOTECH 6 94V-0
1338-4463
EDT REV.B
20-20589-3
MADE IN TAIWAN
Някой има ли представа за какъв дисплей става въпрос и какви са изводите на куплунга?
Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|