| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
а21 Нов потребител

Регистриран на: 08 Окт 2008 Мнения: 13
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 11:41 Заглавие: Как и къде да изхвърлям употребявания вече железен трихлорид |
|
|
Видях, че има няколко такива теми, но всичките описват различни алтернативи. Аз не искам алтернативи, а да попитам как и къде мога да изхвърлям употребявания вече железен трихлорид?
ОФФТОПИК - направи ми впечатление, че кодът който е отдолу на страницата преди "Прати", ми се повтавя и то няколко пъти  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
а21 Нов потребител

Регистриран на: 08 Окт 2008 Мнения: 13
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 18:46 Заглавие: |
|
|
Колеги, споделете опит. Знам, че има хора, които ползват железен трихлорид за ецване
П.С. Благодаря на админ-а, че ми е редактирал заглавието  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 18:52 Заглавие: |
|
|
Кое според теб е опасното и страшното в отработения разтвор (пък дори и свежия) та те кара да задаваш подобен въпрос?
Сигурен бъди, че има доста по агресивни перилни и миещи препарати. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
а21 Нов потребител

Регистриран на: 08 Окт 2008 Мнения: 13
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 20:20 Заглавие: |
|
|
| Ами питам, защото не съм го ползвал досега. А и видях, че и други хора питат, но така и не намерих отговор. Значи ли, че мога да го изхвърля в тоалетната например? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 20:25 Заглавие: |
|
|
Преди като си правех сам платките го разреждах 1:10 с вода и в WC то на малки части.Но не съм го ползвал от много години.
P.S. Не претендирам, че е най-доброто решение но за това се сетих тогава  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 20:37 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Значи ли, че мога да го изхвърля в тоалетната например? |
Ще и направиш чудесен цвят . Хвърляш го в канализацията на улицата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikolai_1 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2005 Мнения: 461 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 22:42 Заглавие: |
|
|
опитай да полееш някое растение Нали науката искала жертви ?
Ето ти сега жертви и тъкмо ще разбереш дали вреди на природата
Шегувам се ! Мятай го в канала .  _________________ Таз година булка , догодина...- две ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 23:27 Заглавие: |
|
|
| Ако в използвания разтвор сложиш железни стружки или пирони, върху тях ще се отложи разтворената мед и разтворът пак ще може да се използва (е, няма да е като нов). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
а21 Нов потребител

Регистриран на: 08 Окт 2008 Мнения: 13
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 13:23 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички! Разбрах вече - разреждам с вода и потегля към канала  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 15:02 Заглавие: |
|
|
| ststefanov написа: | | Ако в използвания разтвор сложиш железни стружки или пирони, ... |
Дали става номера с домакинска тел? _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|