| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pen4ovoto Нов потребител

Регистриран на: 20 Окт 2008 Мнения: 5 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 18:41 Заглавие: код за Blaupunkt -WERKE GMBH |
|
|
| Значи,наскоро се сдобих с една чудесна машинка:AUDI 100,2.8 quattro,но касетофончето кодирано,някой може ли да помогне,модела е:Blaupunkt -WERKE GMBH,номер :AUZ1Z4P6225557,made in portugal.Благодаря ви предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 19:11 Заглавие: |
|
|
Айде стига си плескал всички възможни раздели на форума с тоя касетофон...
В близкия сервиз ще ти кажат кода.
Сиренцето е с пари баце...
Пфуу,обърнахме се на онлайн-разкодирвачница-през полвин час,през полвин час такива теми...
Ако е да изпърдим и изпием 20-30-50 кинта в някоя механа или да ги кичим по циците на някоя кака-певачка-можем(образно казано-не визирам никой).Ако е да ги дадем на някой за труда му-не можем и почваме да дирим из интернети,форуми,насам и натам-току виж сакън да не дадем пара.Чисто български манталитет-сакън да не простинем и да се не минем. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RM Опитен потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2008 Мнения: 680
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 19:11 Заглавие: |
|
|
Ako e FIS ... както си мисля няма да се справиш...
а както си мисля и в 99% от сервизите...
Ако е BP може да се помисли.
....вече ти казаха..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pen4ovoto Нов потребител

Регистриран на: 20 Окт 2008 Мнения: 5 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 19:19 Заглавие: защо |
|
|
| Защо са тия форуми тогава,щом опитните модератори ме пращат на сервиз!Ако не искате да помогнете и се мислите за велики-добре,то за сервиза и аз си знам.Просто поразгледах и разни чужди форуми,но не съм толкова добре с езиците за съжаление,но останах с впечатлението, че там хората си помагат ако могат.Но ние сме Българи и сме най Великите!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 19:22 Заглавие: |
|
|
Е да де ,ама ние откъде да сме сигурни че този касетофон не е откраднат.Това нали все пак е секюрити код. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 19:51 Заглавие: Re: защо |
|
|
| pen4ovoto написа: | | останах с впечатлението, че там хората си помагат |
И ти със какво конкретно СИ помогнал на форума?
Щото такива като тебе на ден с лопата да ги ринеш.Форумите са за взаимопомощ мой човек.Демек-за да получиш-трябва и да дадеш!Това е древна китайска мъдрост.
Но тук определено не е онлайн-сервиз-на някой като му изгори нещо,като му се развали нещо,като иска разкодиране и му се свидят да даде 20лв на сервиз.
Форума не е строго специализирано браншови-така че не виждам какво има да ревеш.Темата нито ти е заключена,нито ти е изтрита-е па някой ако има желание да ти помогне-ще го стори...
И между другото-не е нужно като пишеш някакъв пост в темата,след това "паралелно" да ми го избълваш същия и на ЛС.Аз не съм малоумен и един път като прочета нещо го разбирам,съм забелязал. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pen4ovoto Нов потребител

Регистриран на: 20 Окт 2008 Мнения: 5 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 20:19 Заглавие: не е краден |
|
|
| Първо това е стар оригинален касетофон на АУДИ 100-1993г.,няма СД и т.н.,та не знам някой да краде такива,ако искате и рамата на АУДИТО мога да ви дам.Второ знам,че тия форуми са Взаимопомощ,но аз като бъкел не разбирам от електроника какво да помогна? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 20:33 Заглавие: Re: не е краден |
|
|
| pen4ovoto написа: | | знам,че тия форуми са Взаимопомощ,но аз като бъкел не разбирам от електроника какво да помогна? |
Ами като бъкел не разбираш от електроника-ще подпомогнеш финансово някой колега в сервиз с някой друг финикийски знак и той ще ти свърши работа.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 20:36 Заглавие: |
|
|
Много offfff
| Цитат: | | аз като бъкел не разбирам от електроника какво да помогна | Би могъл да помогнеш някъде, където разбираш...!, ако искаш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|