| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mhz Опитен потребител


Регистриран на: 08 Фев 2006 Мнения: 119 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 20:41 Заглавие: edit: Търся схема на Philips 17CE1230/05B |
|
|
[email protected] -> мерси предварително...
Шаси CP90
Последната промяна е направена от Mhz на Нед Окт 19, 2008 21:04; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 20:45 Заглавие: |
|
|
| Като няма лепенки има състав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
Е как да няма-като вдясно стикера на кинескопа от тук го виждам.
Да не говоря че в раздела си има правила за оформяне на тема,които ти е очевидно че не си ги чел.
Да не говоря че има тази тема-в която има същото шаси снимано.
Без да говоря че за въпросното шаси в нашия файлообменник и в руския монитор има накачени една камара схеми...
Но нали е по-лесно да питаме без да си мръднем грам пръста. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mhz Опитен потребител


Регистриран на: 08 Фев 2006 Мнения: 119 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Окт 19, 2008 21:27 Заглавие: |
|
|
Мерси на всички за отговорите. Следващия път ще се постарая да спазя правилата...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|