Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
Въпроси/Отговори
Търсене
Потребители
Групи
Регистрирайте се
Профил
Влезте, за да видите съобщенията си
Вход
GSM работи без батерия
Форум за електроника Форуми
->
Общи приказки - Just talking
Предишната тема
::
Следващата тема
Автор
Съобщение
pamporov
Опитен потребител
Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4947
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 16:05
Заглавие: GSM работи без батерия
Вижте това клипче -
http://www.youtube.com/watch?v=Xuf_jkQ6jtk&eurl=http://www.cameraphonesplaza.com/c6000-cell-phone/
, към 2,40 мин. свалят батерията и след това апарата пак работи???
Върнете се в началото
AZ:)
Опитен потребител
Регистриран на: 18 Сеп 2005
Мнения: 228
Местожителство: Плевен
Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 17:34
Заглавие:
Този телефон е такъв боклук че няма на къде просто...
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:
Всички мнения
1 Ден
7 Дни
2 Седмици
1 Месеца
3 Месеца
6 Месеца
1 Година
Първо най-старите
Първо най-новите
Форум за електроника Форуми
->
Общи приказки - Just talking
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница
1
от
1
Към:
Изберете форум
Electronics repair and maintenance
----------------
Обща електроника - General Electronics
Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Мобилни комуникации - Mobile communications
Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites
Енциклопедия
Общи - General topics
----------------
Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo
Общи приказки - Just talking
Модераторско кошче
Не Можете
да пускате нови теми
Не Можете
да отговаряте на темите
Не Можете
да променяте съобщенията си
Не Можете
да изтривате съобщенията си
Не Можете
да гласувате в анкети
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
Translation by:
Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals