| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 12:34 Заглавие: SONY KV-29FX66 грешка Е14 |
|
|
Шасито би трябвало да е АЕ6В и грешката Е14 -backend
но какво означава това и как се следи (мисля напрежение на захранването) Тв тргва с високо за 10 сек и гасне - да образ не стига
захранването +Б е 141В (135В е по белия печат на платката)
Дано някои е правил такав проблем и да помогне с идея,
благодаря предварително!
[email protected] _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 0:40 Заглавие: |
|
|
Пробвайте със смяна на MCZ3001D  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 16:39 Заглавие: |
|
|
Като му подгрея кинескопа и го включа светка бяла линия за 10 сек при които има високо ВО е STV9379 поръчах си за проба!-споики няма _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|