| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:26 Заглавие: philips 21c4559 |
|
|
колеги тв то има тъмен екран и една упорита черта в средата все едно няма вертикално а вертикалното бачка а трите му цвята за запушени там е със tda4580 изчерпах си всичките идеи какво може да е импулсите навсякъде са добре обикновенно при тия модели когато запуши екрана тя се види най отгоре тази е почти по средата идеи приемам всякакви _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:31 Заглавие: |
|
|
| Колега я си погледни отклонителната . Да не се е отпоило или скъсало нещо?На мен един се беше запалил.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:37 Заглавие: |
|
|
Виж постояннотоковия режим.Трябва да е половината захранването сигурно знаеш.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 18:46 Заглавие: |
|
|
ssc ми е май с ниско ниво около 4 волта най вероятно е от това
лошото е че така излиза от tda8370 _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 19:05 Заглавие: |
|
|
избутах го излезе кондензатора на вертикалното 2571 новия дето съм го турил нов не струваше 100uf _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|