 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
s_gangalov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Апр 2006 Мнения: 130 Местожителство: Ruse
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 14:58 Заглавие: PLAZMA CROWN-4205 |
|
|
| Панел LG-PDP 42V5 ,BOARD 42V5 ,PART N 6870QZE009G.Платка 6871QZH030B,ZSUS,HT42041K0122281,STR-LG4115. Повреден е STRa,който е изпълнен като хибрид.Пробили са транзисторите.Дали са здрави чиповете не се знае.Може ли от някъде да се намери този модул или цяла платка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 17:52 Заглавие: |
|
|
Това се равнява на STK795-811A което го има в KSP и не беше скъпо ,чипа има разлика само във външния вид -тоя другия е покрит и не се виждат чарковете.Изпробвано е , _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
s_gangalov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Апр 2006 Мнения: 130 Местожителство: Ruse
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 19:02 Заглавие: |
|
|
| Благодаря pepi_voinichki 1957, ще поръчам чипа и ще пиша за резултата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|